Ota meihin yhteyttä yhteydenottolomakkeella

Yhteystietosi

Miten voimme auttaa?

Voit jättää esimerkiksi viestin, yhteydenottopyynnön tai palautetta alla olevaan viestikenttään.


Henkilöstö

Asiakaspalvelu

Nadja Krause
Nadja Krause+358 40 148 6009 nadja@lavonia.fi
Palkanlaskija

Myynti

Jukka Holma
Jukka Holma+358 400 316 310 jukka.holma@lavonia.fi
Avainasiakaspäällikkö
Sami Laine
Sami Laine+358 400 380 141 sami.laine@lavonia.fi
Myynti & Asennus
Marcus Heinonen
Marcus Heinonen+358 40 680 0470 marcus.heinonen@lavonia.fi
Myynti
Lassi Ronkainen
Lassi Ronkainen+358 40 841 6500 lassi.ronkainen@lavonia.fi
Myynti

Rekrytointi

Jesse Heija
Jesse Heija+358 40 758 4448 jesse.heija@lavonia.fi
Rekrytointipäällikkö
Jevgenij Jeprintsev
Jevgenij Jeprintsev+358 40 680 0998 jevgenij.jeprintsev@lavonia.fi
HR- ja rekrytointikoordinaattori

Henkilöstö

Sebastian Björkbom
Sebastian Björkbom+358 40 532 7966 sebastian@lavonia.fi
Toimistopäällikkö
Miron Rodbaver
Miron Rodbaver+358 40 6837880 miron.rodbaver@lavonia.fi
Asuntovastaava

Reskontra

Janel Nurminen
Janel Nurminen+358 400 337330 janel.nurminen@lavonia.fi
Talouspäällikkö
Jonna Lahtinen
Jonna Lahtinen+358 40 162 0580 jonna.lahtinen@lavonia.fi
Reskontranhoitaja

Toimitusjohtaja

Tomas Lindell
Tomas Lindell+358 40 532 3471 tomas.lindell@lavonia.fi
Toimitusjohtaja