Ota yhteyttä 2018-04-11T12:31:09+00:00

Ota meihin yhteyttä yhteydenottolomakkeella

Yhteystietosi

Miten voimme auttaa?

Voit jättää esimerkiksi viestin, yhteydenottopyynnön tai palautetta alla olevaan viestikenttään.


Henkilöstö

Asiakaspalvelu

Nadja Krause
Nadja Krause+358 40 148 6009 nadja@lavonia.fi
Palkanlaskija

Myynti

Jukka Holma
Jukka Holma+358 400 316 310 jukka.holma@lavonia.fi
Avainasiakaspäällikkö
Sami Laine
Sami Laine+358 400 380 141 sami.laine@lavonia.fi
Myynti & Asennus
Marcus Heinonen
Marcus Heinonen+358 40 680 0470 marcus.heinonen@lavonia.fi
Myynti
Sami Hietala
Sami Hietala+358 400 533 280 sami.hietala@lavonia.fi
Myynti

Rekrytointi

Jesse Heija
Jesse Heija+358 40 758 4448 jesse.heija@lavonia.fi
Rekrytointipäällikkö
Erik Visniovyj
Erik Visniovyj+358 400 390 559 erik.visniovyj@lavonia.fi
HR- ja rekrytointiassistentti
Jevgenij Jeprintsev
Jevgenij Jeprintsev+358 40 680 0998 jevgenij.jeprintsev@lavonia.fi
HR- ja rekrytointikoordinaattori
Jonna Lahtinen
Jonna Lahtinen+358 40 162 0580 jonna.lahtinen@lavonia.fi rekry@lavonia.fi
Rekrytointiassistentti

Henkilöstö

Sebastian Björkbom
Sebastian Björkbom+358 40 532 7966 sebastian@lavonia.fi
Toimistopäällikkö
Miron Rodbaver
Miron Rodbaver+358 40 6837880 miron.rodbaver@lavonia.fi
Asuntovastaava

Reskontra

Janette Mirjamo
Janette Mirjamo+358 40 510 0860 janette.mirjamo@lavonia.fi
Laskutus ja Perintä
Janel Nurminen
Janel Nurminen+358 400 337330 janel.nurminen@lavonia.fi
Talouspäällikkö

Toimitusjohtaja

Tomas Lindell
Tomas Lindell+358 40 532 3471 tomas.lindell@lavonia.fi
Toimitusjohtaja

Asiakaspalvelu

Nadja Krause
Nadja Krause040 148 6009 nadja@lavonia.fi

Myynti

Jukka Holma
Jukka Holma0400 316 310 jukka.holma@lavonia.fi
Sami Laine
Sami Laine0400 380 141 sami.laine@lavonia.fi
Tony Kalsson
Tony Kalsson040 560 1880 tony.karlsson@lavonia.fi
Jukka Mustalahti
Jukka Mustalahti040 787 3333 jukka.mustalahti@lavonia.fi
Sami Hietala
Sami Hietala0400 533 280 sami.hietala@lavonia.fi
Marcus Heinonen
Marcus Heinonen040 680 0470 marcus.heinonen@lavonia.fi

Rekrytointi

Jesse Heija
Jesse Heija040 758 4448 jesse.heija@lavonia.fi
Erik Visniovyj
Erik Visniovyj0400 390 559 erik.visniovyj@lavonia.fi
Jevgenij Jeprintsev
Jevgenij Jeprintsev040 680 0998 jevgenij.jeprintsev@lavonia.fi
Jonna Lahtinen
Jonna Lahtinen040 162 0580 jonna.lahtinen@lavonia.fi rekry@lavonia.fi

Henkilöstöpäällikkö

Sebastian Björkbom
Sebastian Björkbom040 532 7966 sebastian@lavonia.fi

Reskontra

Janette Mirjamo
Janette Mirjamo040 510 0860 janette.mirjamo@lavonia.fi
Janel Nurminen
Janel Nurminen0400 337330

Toimitusjohtaja

Tomas Lindell
Tomas Lindell040 532 3471 tomas.lindell@lavonia.fi